Privati Geštalto krypties terapija 
 
    

APIE MANE

Esu Simona Sabaliauskaitė, Geštalt psichoterapijos praktikė, VšĮ "Krizių įveikimo centras" savanorė, Identiteto instituto "I grow" absolventė, socialinių mokslų magistrė. 

Savęs pažinimo keliu einu jau dešimt metų. Pastoviai kylantys klausimai: kas aš esu? kur link einu? ar gyvenu gyvenimą, kuris man skirtas? ilgainiui atvedė į Geštalto psichoterapinės krypties studijas. Jose tarsi susidėliojo taškai ant "i". Šis kelias nėra lengvas, ir nors visuomenėje vis dar girdime, kad tik silpnieji prašo pagalbos, aš su šiuo teiginiu visiškai nesutinku. Vis tik reikia turėti drąsos susitikti su savo vidiniais demonais. Tik prisiėmus atsakomybę už savo gyvenimą, iš tikrųjų pradedi GYVENTI :) 

Geštalto psichoterapijos pagrindą sudaro holistinis požiūris į žmogų, aprėpiant tarpusavyje susijusias ir sąveikaujančias dimensijas: fizinę, emocinę, intelektualinę, socialinę ir dvasinę. Terapijos būdu siekiame visų šių dimensijų harmoningos sąveikos bei vystymosi, suvokimo didinimo, savęs priėmimo, sąmoningo dabarties momento „čia ir dabar“ išgyvenimo, ieškome resursų, padedančių sąveikauti su savimi ir supančia aplinka. 

Geštalto terapija teigia, kad „viskas ko žmogui reikia, jau yra jame“. Todėl kviečiu kartu nueiti savęs pažinimo ir įsisąmonimo keliu, kuriant naujus mąstymo ir elgesio modelius. Kaip sakė F. Perls "Tegul geriausias Jūsų planas kyla iš Jūsų paties"!

Domėjimosi sritys:
- panikos atakos, nerimas, stresas, depresija;
- savivertė, pasitikėjimas savimi;
- savęs pažinimas, sąmoningumas, asmenybės augimas;
- valgymo sutrikimai;
- santykiai ( krizės, skyrybos, konfliktai ).


 Spaudoje:

  • Šis pirmadienis vadinamas liūdniausia metų diena: kodėl taip yra ir kaip išsklaidyti slogią nuotaiką?https://m.delfi.lt/sveikata/psichologija/article.php?id=92283117


Mokymai, seminarai:

2017-2018 m. UAB Identiteto institutas "I Grow" - asmeninio augimo pakopinės studijos.

2018-2021 m. Vilniaus geštalt institutas - Geštalto psichoterapijos mokymo programa ( sertifikuota programa ).

2019 m. VŠĮ Laikas pauzei - 80 val. mokymo programa "Dėmesingu įsisąmoninimu grįstas streso valdymas".

2019 m. Vilniaus geštalt institutas - 20 val. seminaras "Apie seksualumą su Lynda Osborne".

2019 m. Vilniaus geštalto institutas - 20 val. bioenerginės analizės seminaras su Olaf Trapp.

2021 m. Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras -4 val. mokymai "Kaip atpažinti savižudybės pavojų (safe TALK)".

2021 m. Krizių įveikimo centras - 8 val. seminaras "Vienos sesijos terapija" su prof. Windy Dryden.

2022 m. Maskvos geštalto institutas - 18 val. seminaras "Jausmai ir nejautrumas: kaip atgaivinti kliento procesą" su Peter Philippson.

2022 m. Vilniaus geštalt institutas - 20 val. seminaras "Darbas su agresija geštalt terapijoje" su Manon van Woensel.

2022 m. Krizių įveikimo centras - 16 val. seminaras "Psichologinė pagalba krizėje: kūno vaidmuo traumoje" su Morit Heitzler

2022 m. Vilniaus visuomenės sveikatos biuras - 16 val. Savižudybių intervencijos įgūdžių mokymai "ASIST".